Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Altın-Mücevher

22 ayar bilezik

Altın hemen hemen hiç bir krizden etkilenmeyen ve sürekli değerini koruyan bir yatırım aracıdır. Bu nedenle yatırımcılar altını güvenli liman olarak nitelendirmektedirler. Bu nedenle altın ürünleri sıklıkla alım ve satımı yapılan ürünler arasında yer almaktadır.

22 ayar bilezik Fiyatı

Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen 22 ayar bilezik ürünü hem yatırım amaçlı hem de hediyelik olarak kullanılan altın ürünleri arasındadır. Bozdurulduğunda dahi değerinden bir şey kaybetmeyen 22 ayar bilezik çeşitleri özellikle düğünlerde alınan hediyelik eşyaların başında gelmektedir.

Bin bir Çeşit Alışveriş mağazası olarak sizler için ister yatırım amaçlı kullanabileceğiniz veya isterseniz sevdiklerinize düğün vb. zamanlarda hediye edebileceğiniz 22 ayar bilezik ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde satılan altın ürünlerinin fiyatları piyasa ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomik seviyededir.

22 ayar bilezik gram fiyatı

Sitemizde 22 ayar bilezik çeşitlerinin yanı sıra çeyrek altın, yarım altın ve tam altın çeşitleri de satılmaktadır. Özel kutusunda ve güvenlikli ambalaj içerisinde tarafınıza teslim edilen altın çeşitleri sitemizde yer alan ürün kategorileri içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

22 ayar bilezik

banner banner banner