TÜM MAĞAZALAR
Anne,Bebek ve Çocuk


Herşeyin,Herşeyi Burada

Sevgililer Gününde Alınabilecek En Güzel hediyeler Binbirçeşit'te! Sevgililer günü hediyeleri olmuştur.

14 şubat günü sevgililer için çok fazla önem taşıyan en özel anlardan birtanesidir. Bu günü dünya üzerindeki milyonlarca çift eşlerine ve sevgililerine sevgililer günü hediyesi alarak ölümsüzleştirir. Kırmızının, aşkın ve tutkunun günü olarak bilinen sevgililer günü birbirini seven aşıklar için yaşanacak en güzel günlerdendir. Bu yüzden bizde hediyemen olarak bu üç öğeyi zirvede yaşamak isteyen çiftler için hiçbir yerde eşine ve benzerine ratslamayacağınız tasarımlara sahip yüzlerce sevgililer günü hediyesi seçeneklerini sizlerin önüne serdik. Sevgililer Günü hediyeleri satışını da sunmaya karar verdik ve uygulamaya geçirmiş bulunmaktayız.

14 Şubat sevgililer günü gibi özel bir günde sevgilinize unutamayacağı hediyeler almaya ne dersiniz? Bildiğiniz tüm hediye fikirlerini unutun! Sevgilinize kendisini fazlasıyla özel hissettirecek birbirinden romantik sevgililer günü hediyeleri fikirlerimizle hafızalardan silinmeyecek bir 14 Şubat geçirmeye hazır olun! sevgililer günü hediyeleri

 
bebek bezi

Bebeklerin boyuna ve kilosuna göre uygun olarak üretilen bebek bezi annelerin devamlı olarak aldıkları ürünler arasındadır. Bebeğin cildi önemli olduğu için bezin kalitesi emiş gücüne dikkat etmek gerekmektedir. Bebeğin altının pişik olmaması bezin kalitesine bağlıdır.

Yeni doğan bebek ürünlerinde bebeğin aylık büyümesi ve gelişmesine uygun bezler tercih edilmelidir. Çünkü bebek bezi devamlı olarak bağlandığı için bebeğin rahat etmesi, sıkmaması gerekmektedir. Bez paketinin üzerinde genelde bebeğin kilosu ve kaç aylık olduğuna dair bilgiler bulunmaktadır.

Pratik kullanımı ve rahat bağlanması anne ve bebeğin daha rahat günler beklediğini göstermektedir. Bebek bezi paket halinde satıldığı gibi günlük kullanımı belirli saatlerde olduğu için bebeğin altını sık değiştirmeniz sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Bezin bebeğin cildine temas etmemesi ve kuru kalması ayrıca mis gibi kokmasını da sağlamaktadır. Bebek bezi kullanımı sonrası çöpe atmanız için tek kullanımlık üretilmektedir. Birçok marka ve çeşitleri olan bezlerde bebeğin sağlığını olumsuz yönde etkilemeyenler tercih edilmesi gerekmektedir.

bebek bezi

banner banner banner