Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Anne,Bebek ve Çocuk

Seçiminizi Daraltın
Marka
bebek bezi

Bebeklerin boyuna ve kilosuna göre uygun olarak üretilen bebek bezi annelerin devamlı olarak aldıkları ürünler arasındadır. Bebeğin cildi önemli olduğu için bezin kalitesi emiş gücüne dikkat etmek gerekmektedir. Bebeğin altının pişik olmaması bezin kalitesine bağlıdır.

Yeni doğan bebek ürünlerinde bebeğin aylık büyümesi ve gelişmesine uygun bezler tercih edilmelidir. Çünkü bebek bezi devamlı olarak bağlandığı için bebeğin rahat etmesi, sıkmaması gerekmektedir. Bez paketinin üzerinde genelde bebeğin kilosu ve kaç aylık olduğuna dair bilgiler bulunmaktadır.

Pratik kullanımı ve rahat bağlanması anne ve bebeğin daha rahat günler beklediğini göstermektedir. Bebek bezi paket halinde satıldığı gibi günlük kullanımı belirli saatlerde olduğu için bebeğin altını sık değiştirmeniz sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Bezin bebeğin cildine temas etmemesi ve kuru kalması ayrıca mis gibi kokmasını da sağlamaktadır. Bebek bezi kullanımı sonrası çöpe atmanız için tek kullanımlık üretilmektedir. Birçok marka ve çeşitleri olan bezlerde bebeğin sağlığını olumsuz yönde etkilemeyenler tercih edilmesi gerekmektedir.

bebek bezi

banner banner banner