TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/460955/big/arn_bc-2532-03_693.jpg

BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC/PC 3M BC-2532-03

icon
Ürün Hakkında
Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC/PC 3M

Kablo Tipi : Multi Mode OM2
Kablo Sınıfı : Fiber Patch Kablo
Konnektör Tipi : LC,SC
Satış Garanti Süresi (ay) : 12
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,70 TL 33,70 TL
2+5 16,85 TL 33,70 TL
3+5 11,23 TL 33,70 TL
4+5 8,55 TL 34,22 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,70 TL 33,70 TL
2 17,93 TL 35,86 TL
3 12,08 TL 36,24 TL
4 9,16 TL 36,63 TL
5 7,57 TL 37,87 TL
6 6,24 TL 37,45 TL
7 5,41 TL 37,87 TL
8 4,79 TL 38,30 TL
9 4,30 TL 38,74 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,70 TL 33,70 TL
2 17,55 TL 35,11 TL
3 11,83 TL 35,48 TL
4 8,96 TL 35,86 TL
5 7,25 TL 36,24 TL
6 6,11 TL 36,63 TL
7 5,29 TL 37,04 TL
8 4,68 TL 37,45 TL
9 4,21 TL 37,87 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,70 TL 33,70 TL
2 17,37 TL 34,75 TL
3 11,23 TL 33,70 TL
4 8,87 TL 35,48 TL
5 6,95 TL 34,75 TL
6 6,04 TL 36,24 TL
7 5,23 TL 36,63 TL
8 4,63 TL 37,04 TL
9 3,86 TL 34,75 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,70 TL 33,70 TL
2 17,37 TL 34,75 TL
3 11,35 TL 34,04 TL
4 8,78 TL 35,11 TL
5 7,10 TL 35,48 TL
6 5,73 TL 34,39 TL
7 5,12 TL 35,86 TL
8 4,48 TL 35,86 TL
9 3,84 TL 34,57 TL
'BEEK Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC/PC 3M BC-2532-03' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner