Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Elektronik-Televizyon

Bluetooth kulaklık

Cep telefonu kullanımının insan sağlığına olan etkileri henüz netleşmemiştir. Bazı bilim adamları cep telefonlarının yaydıkları radyasyon nedeniyle insan vücudundan uzak tutulması gerektiğini belirtseler de diğer bir grup bilim adamı ise kısa vadede cep telefonlarının olumsuz bir etkisi olmadığını savunmaktadırlar.

Konu bu kadar muallak iken bizlere düşen bluetooth kulaklık kullanarak cep telefonu etkilerini en aza indirgemektedir. Bu sayede cep telefonlarının yaydığı muhtemel radyasyondan etkilenmemiş oluruz.

Bluetooth kulaklık kullanımı aynı zamanda araç kullanan sürücüler için de zorunlu bir kuraldır.

Bluetooth kulaklık markaları

Cep telefonunu elde tutarak araç kullanmak başkalarının hayatını da riske atmak demektedir. Bu nedenle sürücüler bluetooth kulaklık kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye atmadan araç kulllanabilmektedirler.

Bluetooth kulaklık fiyatları

Sitemiz pek çok elektronik aksesuarın satışını gerçekleştiren online alışveriş sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Sitemizde bluetooth kulaklık modelleri başta olmak üzere her ihtiyaca ve modele uygun telefon aksesuarları satılmaktadır.

Sitemizden yapılan alışverişler ücretsiz kargo ve peşin ödeme indirimi fırsatları ile gerçekleştirilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü dilerseniz 1 hafta içerisinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Bluetooth kulaklık

banner banner banner