Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR

Buzdolabı

Bir evin olmazsa olmazlarının başında gelen, gün içerisinde en çok, en sık kullandığımız eşyadır buzdolabı. Artık bu ihtiyacınız için binlerce çeşit, model, renk ve tasarımda ürünle buzdolabı arayışlarınıza son vermeye niyetliyiz. Çünkü aradığınız ürünü burada bulacaksınız. Mağazamızdaki bin bir çeşit üründen bir tanesi tam da sizin istediğiniz gibi!

Ofisinize, büronuza küçük, kullanışlı, kaliteli bir mini-buzdolabı mı lazım? Evinizdeki eski buzdolabınız artık miladını doldurdu ve yenilenmesi mi gerekiyor? Dükkanınız için bir derin dondurucu mu gerekli? Ya da kilerde yiyeceklerinizi uzun süreli saklamak için bir buzdolabı daha mı istiyorsunuz?

Burada muhakkak size uygun, tam da aradığınız gibi buzdolabı var, sizi temin ediyoruz. Eskilerden kurtulun! Yiyeceklerinizi güvenle, bozulmadan, uzun ömürlü bir şekilde saklayabileceğiniz yeni, son model bir buzdolabı sizi bekliyor.

Derin dondurucular, ofis tipi mini-dolaplar, çift kapılı, tek kapılı A-Sınıfı no-frostlar… Hem yiyeceklerinizi korur hem de tasarruflu elektrik kullanımıyla faturalarınızı kabartmaz. Onlarca marka ve her keseye uygun fiyat seçenekleriyle mutlaka bir tanesi tam size göre.

buzdolabı

banner banner banner