TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/479567/big/arn_dk-2933-05_774.jpg

DIGITUS LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Singlemode, Duplex, 09/125 DK-2933-05

Adet
Eski Fiyatı :48,81 TL KDV Dahil
Fiyatı :42,72 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:41,44 TL KDV Dahil
Kazancınız : 6.09 TL
Alışveriş Listeme Ekle %12
Bu fiyata son 5 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
48,81 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 36 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
LC / LC Konnektör • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip •
Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free kablo • 9/125µm
fiber • Fiber class OS 1 • Kablo çapı 3mm - See more at:
http://www.bimel.com.tr/urun/dk-2933-05#sthash.UpK7USPP.dpuf
http://www.bimel.com.tr/urun/dk-2933-05#sthash.UpK7USPP.dpuf

Satış Garanti Süresi (ay) : 24
EAN : 4016032248941
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 42,72 TL 42,72 TL
2+5 21,36 TL 42,72 TL
3+5 14,24 TL 42,72 TL
4+5 10,84 TL 43,37 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 42,72 TL 42,72 TL
2 22,72 TL 45,45 TL
3 15,31 TL 45,93 TL
4 11,61 TL 46,43 TL
5 9,60 TL 48,00 TL
6 7,91 TL 47,46 TL
7 6,86 TL 48,00 TL
8 6,07 TL 48,54 TL
9 5,46 TL 49,10 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 42,72 TL 42,72 TL
2 22,25 TL 44,50 TL
3 14,99 TL 44,97 TL
4 11,36 TL 45,45 TL
5 9,19 TL 45,93 TL
6 7,74 TL 46,43 TL
7 6,71 TL 46,94 TL
8 5,93 TL 47,46 TL
9 5,33 TL 48,00 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 42,72 TL 42,72 TL
2 22,02 TL 44,04 TL
3 14,24 TL 42,72 TL
4 11,24 TL 44,97 TL
5 8,81 TL 44,04 TL
6 7,66 TL 45,93 TL
7 6,63 TL 46,43 TL
8 5,87 TL 46,94 TL
9 4,89 TL 44,04 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 42,72 TL 42,72 TL
2 22,02 TL 44,04 TL
3 14,38 TL 43,15 TL
4 11,12 TL 44,50 TL
5 8,99 TL 44,97 TL
6 7,27 TL 43,59 TL
7 6,49 TL 45,45 TL
8 5,68 TL 45,45 TL
9 4,87 TL 43,81 TL
'DIGITUS LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Singlemode, Duplex, 09/125 DK-2933-05' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner