Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/481759/big/arn_dk-2533-10_855.jpg

DORAX Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/1 DK-2533-10

icon
Ürün Hakkında
LC / LC Konnektör Seramik başılklı konnektör uçlarına
sahip Multimode Duplex I-VH 2G50/125µ Halogen free kablo 50/125µm
fiber Fiber class OM 2 Kablo çapı 3mm 1 Gbit Ethernet'e kadar veri
iletimi mümkün

Satış Garanti Süresi (ay) : 24
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 62,25 TL 62,25 TL
2+5 31,12 TL 62,25 TL
3+5 20,75 TL 62,25 TL
4+5 15,80 TL 63,19 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 62,25 TL 62,25 TL
2 33,11 TL 66,22 TL
3 22,31 TL 66,93 TL
4 16,91 TL 67,66 TL
5 13,99 TL 69,94 TL
6 11,53 TL 69,16 TL
7 9,99 TL 69,94 TL
8 8,84 TL 70,73 TL
9 7,95 TL 71,55 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 62,25 TL 62,25 TL
2 31,44 TL 62,87 TL
3 20,96 TL 62,87 TL
4 15,83 TL 63,32 TL
5 12,73 TL 63,65 TL
6 10,37 TL 62,25 TL
7 9,17 TL 64,17 TL
8 8,06 TL 64,50 TL
9 7,20 TL 64,84 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 62,25 TL 62,25 TL
2 32,09 TL 64,17 TL
3 20,75 TL 62,25 TL
4 16,38 TL 65,52 TL
5 12,83 TL 64,17 TL
6 11,16 TL 66,93 TL
7 9,67 TL 67,66 TL
8 8,55 TL 68,40 TL
9 7,13 TL 64,17 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 62,25 TL 62,25 TL
2 32,09 TL 64,17 TL
3 20,96 TL 62,87 TL
4 16,21 TL 64,84 TL
5 13,10 TL 65,52 TL
6 10,59 TL 63,52 TL
7 9,46 TL 66,22 TL
8 8,28 TL 66,22 TL
9 7,09 TL 63,84 TL
'DORAX Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/1 DK-2533-10' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner