Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Markalar
Antonio Sanchez Dominguez Manuel Raymond Schaller Viper by Rodriguez
Arenas Extreme Rodriguez Thomastik Infeld Wittner
Dadi
1 2 3
 

Gitar fiyatları

Gitar özellikle gençlerin yakından ilgilendiği telli çalgılar arasında yer almaktadır. Elektro veya klasik olan gitar fiyatları marka ve özelliklerine göre değişebilmektedir. Gençler arasında en çok sevilen müzik aleti olması sebebi ile gitarla istediğiniz türde müzik yapmanız anlamına gelmektedir.

klasik gitar fiyatları

İlk olarak öğrenmek için klasik gitarla başlayabilirsiniz. Kafanıza uygun model ve renk seçenekleri olduğu için kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli görünümü ile ideal olan gitar fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız lazımdır.

Ayarlanabilir olması gitar öğrenimi boyunca su geçirmeyen kılıfı, gitar teli ile birlikte temizleme bezi yer almaktadır. Müzikte ritim önemli olduğu kadar akustik ve elektro kullananlar için yüksek ses çıkaran gitar modellerine rastlamak mümkündür. Gitar fiyatları değişik çeşitleri ve özelliklerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

gitar fiyatları ve modelleri

Klasik gitarlara göre akustik olanlar daha fazla ses çıkarmaktadır. Gitarın yapısı kalitesi ve basınçla diğer gitarlara göre kendine göre daha farklı tarzı bulunmaktadır. Gitar fiyatları arasında en uygun olanı tercih ederek istediğinizde anında alabilirsiniz.

Gitar fiyatları

banner banner banner