Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Anne,Bebek ve Çocuk

Mama Sandalyesi

Anneler her zaman bebeklerine yemek yedirirken zorluk çekmektedir. Etrafın kirlenmesini istemeyen anneler mama sandalyesi sayesinde bu durumdan kurtulmaktadır. Bebeğin bakımı konusunda büyük bir ihtiyaç olan sandalyeler oldukça güvenli ürünlerdir. Geniş oturma yeri ayarlanabilir özellikleri olması oldukça önemlidir.

mama sandalyesi fiyatları

Anne ve bebeklere göre tasarlanan mama sandalyesi boyunun ayarlanması bebeğin kemeri ve sofranıza neşe getiren bebeğinizle yemek saatleri sizi beklemektedir. Bebeğin önünde bulunan mama tablası ve değişik oyuncaklarla yemek yedirirken dikkatini çekebilirsiniz.

Çok amaçlı olarak kullanılan ürünlerde işiniz bittiğinde yer kaplamadığı gibi değişik renk ve modellerde bulabilirsiniz. Ayrıca mama sandalyesi tekerlekli ayakları sayesinde bebeğinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Önündeki çıkarılabilir tablasıyla bebeğin daha rahat etmesini sağlamak mümkündür.

mama sandalyesi tavsiye

Sağlam ve dayanıklı olan mama sandalyesi özel kaymayan ayakları sayesinde güvenli olduğu gözler önüne serilmektedir. Tek parça halinde üretildiği gibi değişik modelleri arasında yürüteç ve sandalye konumunda olanları da bulunmaktadır. Anne ve bebeklerin yardımcısı olan sandalyeler bebeğin gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Mama Sandalyesi

banner banner banner