Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Sağlık & Kozmetik

Seçiminizi Daraltın
Marka
  Fiyat   Markalar

   Parfüm

   Bireylerin en çok önem verdikleri konu toplum içerisinde bakımlı ve çekici olabilmektir. Bu nedenle her birey kendisi için en uygun giyim tarzını belirlemekte ve söz konusu giyim tarzını farklı aksesuar ve parfüm seçenekleri ile renklendirmektedirler.

   Parfüm Fiyatları

   Koku insanlar arasındaki iletişimde sanılandan daha fazla etkiye sahiptir. Bireyler görsel ve işitsel deneyimleri zaman içerisinde unutabilirler. Ancak koku deneyimleri insan beyninden asla çıkmamaktadır. Bu nedenle özellikle kadınlar kendilerini sevdiklerinin gözünde benzersiz yapabilmek için hiç kimsede olmayan parfüm çeşitlerini tercih etmektedirler.

   Mağazamız en etkileyici koku ve özelliklere sahip erkek ve kadın parfüm çeşitlerinin satışını gerçekleştiren bir online alışveriş sitesidir. Sitemizde her tarza ve her zevke uygun koku çeşitleri yer almaktadır.

   Parfüm Markaları

   Sitemizde satılan ürünler %100 orjinal olup insan sağlığı için herhangi olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Sitemizden yapacağınız parfüm alışverişlerinizde havale ve eft ile yapacağınız ödemelerde indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde sizlere peşin fiyatına 9 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır.


   banner banner banner