Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/425563/big/arn_tl-sl2428_965.jpg

TP-LINK 24 Port 10/100Mbps, 4 Port Gigabit Smart Switch TL-SL2428

Adet
Eski Fiyatı :670,33 TL KDV Dahil
Fiyatı :612,01 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:593,65 TL KDV Dahil
Kazancınız : 58.32 TL
Alışveriş Listeme Ekle %8
Bu fiyata son 2 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
670,33 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 519 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
ÖZELLİKLER:
- SNMP, Web, ve Telnet/Konsol yönetimini destekler
- SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3'ü destekler
- SNMP MIB-II, Ethernet-benzeri MIB ve Köprü MIB desteği
- RMON istatistikleri, tarih, alarm ve olay grubu desteği
- GARP ve GVRP desteği
- IEEE 802.1X Port-Bazlı Ağ Erişim Kontrol protokolü ve RADIUS'a
bağlantı desteği
- 28 Port bazlı VLAN ve 256 IEEE 802.1Q Tag VLAN
- IEEE 802.3ad LCAP'lı port trunk desteği
- Statik MAC adresi ve MAC adres filtreleme yönetimi destekleri
- Statik port Önceliği ve IEEE 802.1p Önceliğini destekler, 4 Öncelik
Kuyruğu ve giriş kurallarını destekler
- Port Güvenliği, Yayın Fırtınası Kontrolü ve Port Yansıtma için
yapılandırma işlevlerini destekler
- IEEE 802.1D Dağıtma Ağacı protokolü
- Sıra başı olmayan bloklama iletmeyi destekler
- IGMP Trafik Gözetleme işlevini destekler
- SNMP, Web-tabanlı, Telnet,Konsol yönetimlerini destekler
- Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve ürün yazılımı
yükseltmelerini destekler
- Rafa montajlanabilir çelik kasa
- Dahili güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
Yazılım Özellikleri
* Standartlar ve Protokoller: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z,
802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
* Ana Fonksiyon:
- MAC Adres Oto-Öğrenimi ve Oto-Eskitme
- Fırtına Kontrol (Yayın, Çok Noktaya Yayın, Bilinmeyen Tek Noktaya
Yayın)
- Port İzleme
- IGMP Trafik Gözetleme
* MAC Adres Tablosu: 8k
* Switching Kapasitesi: 12.8Gbps
* İletim Yöntemi: Sakla ve İlet
* Öncelik:
- Port-Tabanlı Öncelik
- IEEE 802.1p Tabanlı Öncelik:4 Sıra
- IP DSCP Tabanlı Öncelik
* Bağlantı Birleştirme: IEEE 802.3ad LACP Bağlantı Birleştirme
* Spanning Tree:
- IEEE 802.1d Spanning Tree
- IEEE 802.1s Çoklu Spanning Tree
- IEEE 802.1w Hızlı Spanning Tree
- BPDU Filtreleme
* VLAN
- Port Tabanlı VLAN
- 802.1Q Tag-VLAN
- GARP/GVRP
* Yönetim Erişim Kontrolü
- Port Tabanlı
- MAC Tabanlı
- IP Tabanlı
- VLAN Tabanlı
- LAG Tabanlı
* Güvenlik ve Kimlik Doğrulama
- Port Güvenliği
- Statik MAC Adres Bağlama
- 802.1x port-Tabanlı Erişim Kontrol
- RADIUS
- TACACS+
* Ağ Yönetimi
- Telnet, CLI/Konsol, SSH v1/v2
- Web (Http/Https), SSL
- SNMP v1/v2c/v3
- SNMP MIB-II, Ethernet-benzereri MIB ve Köprü MIB
- RMON istatistik, geçmiş, alarm, olay grubu
* Sistem Fonksiyonu
- Sabit IP Adresi Ayarlama
- VCT (Görsel Kablo Testi)
- Sistem Günlüğü
- Port Akış İstatistikleri
- TFTP Yükseltme
Donanım Özellikleri
* Portlar
- 24 adet 10/100Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi (Oto MDI/MDIX)
- 2 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 Girişi(Oto MDI/MDIX)
- 2 adet Gigabit SFP Girişi
- 1 adet RS232 Konsol Girişi
* Ağ Medyası
- 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategori 5, 5e kablosu (azami 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (azami 100m)
- 1000BASE-X: MMF, SMF
* LED Göstergesi
- Bağlantı/Hareket
10Mbps, 1000Mbps, SFP
- Diğer
Güç, Sistem
* Güvenlik ve Emisyon: FCC, CE
* Ebatlar (W*D*H): (440*180*44 mm)
* Çevre Koşulları
- Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
- Saklama Sıcaklığı: -40°C~70°C
- Çalışma Nemi: 10%~90% yoğunlaşmamış
- Saklama Nemi: 5%~90% yoğunlaşmamış
* Güç: 100-240VAC, 50/60Hz

Yönetim : Evet
Port Sayısı (Adet) : 28
PoE (802.3af) Desteği : YOK
Veri Transfer Hızı : 10/100
10/100/1000 Mbit UTP P.Sayısı : 4
10/100 Mbit UTP Port Sayısı : 24
Satış Garanti Süresi (ay) : 36
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 612,01 TL 612,01 TL
2+5 306,01 TL 612,01 TL
3+5 204,00 TL 612,01 TL
4+5 155,33 TL 621,33 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 612,01 TL 612,01 TL
2 325,54 TL 651,08 TL
3 219,36 TL 658,08 TL
4 166,31 TL 665,23 TL
5 137,53 TL 687,66 TL
6 113,34 TL 680,01 TL
7 98,24 TL 687,66 TL
8 86,93 TL 695,47 TL
9 78,16 TL 703,46 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 612,01 TL 612,01 TL
2 309,10 TL 618,20 TL
3 206,07 TL 618,20 TL
4 155,65 TL 622,60 TL
5 125,16 TL 625,78 TL
6 102,00 TL 612,01 TL
7 90,13 TL 630,94 TL
8 79,28 TL 634,21 TL
9 70,83 TL 637,51 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 612,01 TL 612,01 TL
2 315,47 TL 630,94 TL
3 204,00 TL 612,01 TL
4 161,06 TL 644,22 TL
5 126,19 TL 630,94 TL
6 109,68 TL 658,08 TL
7 95,03 TL 665,23 TL
8 84,07 TL 672,54 TL
9 70,10 TL 630,94 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 612,01 TL 612,01 TL
2 315,47 TL 630,94 TL
3 206,07 TL 618,20 TL
4 159,38 TL 637,51 TL
5 128,84 TL 644,22 TL
6 104,08 TL 624,50 TL
7 93,01 TL 651,08 TL
8 81,38 TL 651,08 TL
9 69,75 TL 627,71 TL
'TP-LINK 24 Port 10/100Mbps, 4 Port Gigabit Smart Switch TL-SL2428' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner