TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/424799/big/arn_tl-sg2452_501.jpg

TP-LINK 48 Port 10/100/1000Mbps 4 Sfp Smart Switch TL-SG2452

Adet
Eski Fiyatı :2.636,15 TL KDV Dahil
Fiyatı :2.016,93 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:1.956,42 TL KDV Dahil
Kazancınız : 619.22 TL
Alışveriş Listeme Ekle %23
Bu fiyata son 2 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
2.636,15 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 1709 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports
including 4gigabit SFP slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP
V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, Port
Mirroring, SNMP, RMON
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE
802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE
802.1q,IEEE 802.1p
Interface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H) 17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)
Fan Quantity 2
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 104Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 77.4Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Security Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG2452;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or
Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Port Sayısı (Adet) : 48,0
Yönetim : Web
PoE (802.3af) Desteği : YOK
Veri Transfer Hızı : 10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay) : 36
EAN : 6935364091996
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 2.016,93 TL 2.016,93 TL
2+5 1.008,46 TL 2.016,93 TL
3+5 672,31 TL 2.016,93 TL
4+5 511,91 TL 2.047,64 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 2.016,93 TL 2.016,93 TL
2 1.072,83 TL 2.145,67 TL
3 722,91 TL 2.168,74 TL
4 548,08 TL 2.192,31 TL
5 453,24 TL 2.266,21 TL
6 373,51 TL 2.241,03 TL
7 323,74 TL 2.266,21 TL
8 286,50 TL 2.291,96 TL
9 257,59 TL 2.318,31 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 2.016,93 TL 2.016,93 TL
2 1.050,48 TL 2.100,97 TL
3 707,69 TL 2.123,08 TL
4 536,42 TL 2.145,67 TL
5 433,75 TL 2.168,74 TL
6 365,39 TL 2.192,31 TL
7 316,63 TL 2.216,40 TL
8 280,13 TL 2.241,03 TL
9 251,80 TL 2.266,21 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 2.016,93 TL 2.016,93 TL
2 1.039,65 TL 2.079,31 TL
3 672,31 TL 2.016,93 TL
4 530,77 TL 2.123,08 TL
5 415,86 TL 2.079,31 TL
6 361,46 TL 2.168,74 TL
7 313,19 TL 2.192,31 TL
8 277,05 TL 2.216,40 TL
9 231,03 TL 2.079,31 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 2.016,93 TL 2.016,93 TL
2 1.039,65 TL 2.079,31 TL
3 679,10 TL 2.037,30 TL
4 525,24 TL 2.100,97 TL
5 424,62 TL 2.123,08 TL
6 343,01 TL 2.058,09 TL
7 306,52 TL 2.145,67 TL
8 268,21 TL 2.145,67 TL
9 229,85 TL 2.068,64 TL
'TP-LINK 48 Port 10/100/1000Mbps 4 Sfp Smart Switch TL-SG2452' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner