TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/424799/big/arn_tl-sg2452_501.jpg

TP-LINK 48 Port Gibabit,4 Gigabit SFP Slotlu Smart Switch TL-SG2452

Adet
Eski Fiyatı :1.968,25 TL KDV Dahil
Fiyatı :1.797,09 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:1.743,18 TL KDV Dahil
Kazancınız : 171.16 TL
Alışveriş Listeme Ekle %8
Bu fiyata son 1 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
1.968,25 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 1523 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports
including 4gigabit SFP slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP
V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, Port
Mirroring, SNMP, RMON
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE
802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE
802.1q,IEEE 802.1p
Interface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H) 17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)
Fan Quantity 2
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 104Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 77.4Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Security Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG2452;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or
Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Port Sayısı (Adet) : 48,0
Yönetim : Web
PoE (802.3af) Desteği : YOK
Veri Transfer Hızı : 10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay) : 36
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.797,09 TL 1.797,09 TL
2+5 898,54 TL 1.797,09 TL
3+5 599,03 TL 1.797,09 TL
4+5 456,11 TL 1.824,46 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.797,09 TL 1.797,09 TL
2 955,90 TL 1.911,80 TL
3 644,12 TL 1.932,35 TL
4 488,34 TL 1.953,36 TL
5 403,84 TL 2.019,20 TL
6 332,79 TL 1.996,77 TL
7 288,46 TL 2.019,20 TL
8 255,27 TL 2.042,15 TL
9 229,51 TL 2.065,62 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.797,09 TL 1.797,09 TL
2 907,62 TL 1.815,24 TL
3 605,08 TL 1.815,24 TL
4 457,04 TL 1.828,17 TL
5 367,50 TL 1.837,51 TL
6 299,51 TL 1.797,09 TL
7 264,67 TL 1.852,67 TL
8 232,78 TL 1.862,27 TL
9 208,00 TL 1.871,97 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.797,09 TL 1.797,09 TL
2 926,33 TL 1.852,67 TL
3 599,03 TL 1.797,09 TL
4 472,92 TL 1.891,67 TL
5 370,53 TL 1.852,67 TL
6 322,06 TL 1.932,35 TL
7 279,05 TL 1.953,36 TL
8 246,85 TL 1.974,82 TL
9 205,85 TL 1.852,67 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.797,09 TL 1.797,09 TL
2 926,33 TL 1.852,67 TL
3 605,08 TL 1.815,24 TL
4 467,99 TL 1.871,97 TL
5 378,33 TL 1.891,67 TL
6 305,63 TL 1.833,76 TL
7 273,11 TL 1.911,80 TL
8 238,97 TL 1.911,80 TL
9 204,80 TL 1.843,17 TL
'TP-LINK 48 Port Gibabit,4 Gigabit SFP Slotlu Smart Switch TL-SG2452' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner