TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/424799/big/arn_tl-sg2452_501.jpg

TP-LINK 48 Port Gibabit,4 Gigabit SFP Slotlu Smart Switch TL-SG2452

Adet
Eski Fiyatı :1.913,46 TL KDV Dahil
Fiyatı :1.447,01 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:1.403,60 TL KDV Dahil
Kazancınız : 466.45 TL
Alışveriş Listeme Ekle %24
Bu fiyata son 4 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
1.913,46 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 1226 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports
including 4gigabit SFP slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP
V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, Port
Mirroring, SNMP, RMON
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE
802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE
802.1q,IEEE 802.1p
Interface 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H) 17.3*10.2*1.7 in.(440*260*44 mm)
Fan Quantity 2
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 104Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 77.4Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Security Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG2452;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or
Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Port Sayısı (Adet) : 48,0
Yönetim : Web
PoE (802.3af) Desteği : YOK
Veri Transfer Hızı : 10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay) : 36
EAN : 6935364021375,6935364091996
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.447,01 TL 1.447,01 TL
2+5 723,51 TL 1.447,01 TL
3+5 482,34 TL 1.447,01 TL
4+5 367,26 TL 1.469,05 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.447,01 TL 1.447,01 TL
2 769,69 TL 1.539,37 TL
3 518,64 TL 1.555,93 TL
4 393,21 TL 1.572,84 TL
5 325,17 TL 1.625,86 TL
6 267,97 TL 1.607,79 TL
7 232,27 TL 1.625,86 TL
8 205,54 TL 1.644,33 TL
9 184,80 TL 1.663,23 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.447,01 TL 1.447,01 TL
2 753,65 TL 1.507,30 TL
3 507,72 TL 1.523,17 TL
4 384,84 TL 1.539,37 TL
5 311,19 TL 1.555,93 TL
6 262,14 TL 1.572,84 TL
7 227,16 TL 1.590,12 TL
8 200,97 TL 1.607,79 TL
9 180,65 TL 1.625,86 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.447,01 TL 1.447,01 TL
2 745,88 TL 1.491,77 TL
3 482,34 TL 1.447,01 TL
4 380,79 TL 1.523,17 TL
5 298,35 TL 1.491,77 TL
6 259,32 TL 1.555,93 TL
7 224,69 TL 1.572,84 TL
8 198,77 TL 1.590,12 TL
9 165,75 TL 1.491,77 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.447,01 TL 1.447,01 TL
2 745,88 TL 1.491,77 TL
3 487,21 TL 1.461,63 TL
4 376,83 TL 1.507,30 TL
5 304,63 TL 1.523,17 TL
6 246,09 TL 1.476,54 TL
7 219,91 TL 1.539,37 TL
8 192,42 TL 1.539,37 TL
9 164,90 TL 1.484,12 TL
'TP-LINK 48 Port Gibabit,4 Gigabit SFP Slotlu Smart Switch TL-SG2452' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner