TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/428676/big/arn_mc200cm_305.jpg

TP-LINK Fiber Converter,Multi-mode,Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü MC200CM

icon
Ürün Hakkında
Bu Ürün Ne Yapar?
- MC200CM, 1000BASE-SX fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam
tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür.
IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standartlarıyla uyumlu
MC200CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte
kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC200CM, tam kablolu hız iletim
oranında kısa dalga (SX) lazer spesifikasyonunu destekler. 850nm'de veri
alır ve iletir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için oto MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı.
MC200CM çoklu mod fiber kullanarak 550 metreye kadar genişletilmiş fiber
optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında
çalışabilme
- TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
- FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
- Fiber mesafesini 550mt'ye dek çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
50/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 550metreye kadar
çıkarabilir.
2.5/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 220metreye kadar
çıkarabilir.
- Portlar:
1 1000M SC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
- Network Media 1000BASE-FX: Multi-mode Fiber
- Network Media 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- LED Göstergeleri: PWR, LINK, RX
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam:
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) : 36
EAN : 6935364030438
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 219,48 TL 219,48 TL
2+5 109,74 TL 219,48 TL
3+5 73,16 TL 219,48 TL
4+5 55,71 TL 222,82 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 219,48 TL 219,48 TL
2 116,75 TL 233,49 TL
3 78,67 TL 236,00 TL
4 59,64 TL 238,57 TL
5 49,32 TL 246,61 TL
6 40,64 TL 243,87 TL
7 35,23 TL 246,61 TL
8 31,18 TL 249,41 TL
9 28,03 TL 252,28 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 219,48 TL 219,48 TL
2 114,31 TL 228,63 TL
3 77,01 TL 231,03 TL
4 58,37 TL 233,49 TL
5 47,20 TL 236,00 TL
6 39,76 TL 238,57 TL
7 34,46 TL 241,19 TL
8 30,48 TL 243,87 TL
9 27,40 TL 246,61 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 219,48 TL 219,48 TL
2 113,14 TL 226,27 TL
3 73,16 TL 219,48 TL
4 57,76 TL 231,03 TL
5 45,25 TL 226,27 TL
6 39,33 TL 236,00 TL
7 34,08 TL 238,57 TL
8 30,15 TL 241,19 TL
9 25,14 TL 226,27 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 219,48 TL 219,48 TL
2 113,14 TL 226,27 TL
3 73,90 TL 221,70 TL
4 57,16 TL 228,63 TL
5 46,21 TL 231,03 TL
6 37,33 TL 223,96 TL
7 33,36 TL 233,49 TL
8 29,19 TL 233,49 TL
9 25,01 TL 225,11 TL
'TP-LINK Fiber Converter,Multi-mode,Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü MC200CM' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner