Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/428678/big/arn_mc220l_242.jpg

TP-LINK Fiber Converter,SFP Slot Destekli Gigabit Medya Dönüştürücü MC220L

Adet
Eski Fiyatı :138,94 TL KDV Dahil
Fiyatı :126,85 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:123,05 TL KDV Dahil
Kazancınız : 12.09 TL
Alışveriş Listeme Ekle %8
Bu fiyata son 5 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
138,94 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 108 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
Bu Ürün Ne Yapar?
- MC220L, 1000BASE-SX/LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam
tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür.
IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standartlarıyla
uyumlu MC220L, SC-Tipi konnektör ve çoklu/tekli mod fiber kablo ile
birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çoklu modda 850nm, tekli
modda 1310nm'de veri alır ve iletir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için oto MDI/MDI-X, ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı.
MC220L çoklu mod fiber kullanarak 550mt, tekli modda 10km genişletilmiş
fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında
çalışabilme
- TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
- FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
- Hot-swap FX port
- Fiber mesafesini çoklu mod için 550mt, tekli mod için 10km'ye kadar
çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
50/125um fiber kullanarak 550 metreye kadar fiber mesafesi
- Portlar:
1 Gigabit SFP portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
- Ağ Ortamı 100BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- Ağ Ortamı 100BASE-FX: Çoklu Mod/Tekli Mod Fiber
- LED Göstergeleri: PWR, LINK, RX
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam:
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) : 36
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 126,85 TL 126,85 TL
2+5 63,43 TL 126,85 TL
3+5 42,28 TL 126,85 TL
4+5 32,20 TL 128,79 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 126,85 TL 126,85 TL
2 67,48 TL 134,95 TL
3 45,47 TL 136,40 TL
4 34,47 TL 137,88 TL
5 28,51 TL 142,53 TL
6 23,49 TL 140,95 TL
7 20,36 TL 142,53 TL
8 18,02 TL 144,15 TL
9 16,20 TL 145,81 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 126,85 TL 126,85 TL
2 64,07 TL 128,13 TL
3 42,71 TL 128,13 TL
4 32,26 TL 129,05 TL
5 25,94 TL 129,71 TL
6 21,14 TL 126,85 TL
7 18,68 TL 130,78 TL
8 16,43 TL 131,45 TL
9 14,68 TL 132,14 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 126,85 TL 126,85 TL
2 65,39 TL 130,78 TL
3 42,28 TL 126,85 TL
4 33,38 TL 133,53 TL
5 26,16 TL 130,78 TL
6 22,73 TL 136,40 TL
7 19,70 TL 137,88 TL
8 17,42 TL 139,40 TL
9 14,53 TL 130,78 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 126,85 TL 126,85 TL
2 65,39 TL 130,78 TL
3 42,71 TL 128,13 TL
4 33,03 TL 132,14 TL
5 26,71 TL 133,53 TL
6 21,57 TL 129,44 TL
7 19,28 TL 134,95 TL
8 16,87 TL 134,95 TL
9 14,46 TL 130,11 TL
'TP-LINK Fiber Converter,SFP Slot Destekli Gigabit Medya Dönüştürücü MC220L' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner