Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/428677/big/arn_mc210cs_659.jpg

TP-LINK Fiber Converter,Single-mode,Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü MC210CS

Adet
Eski Fiyatı :227,79 TL KDV Dahil
Fiyatı :207,98 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:201,74 TL KDV Dahil
Kazancınız : 19.81 TL
Alışveriş Listeme Ekle %8
Bu fiyata son 2 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
227,79 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 176 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
Bu Ürün Ne Yapar?
- MC210CS, 1000BASE-LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam
tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür.
IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standartlarıyla
uyumlu MC210CS, SC-Tipi konnektör ve tekil fiber kablo ile birlikte
kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC210CS, tam kablolu hız iletim
oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de
veri alır ve iletir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için otomatik MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı.
MC210CS tekil mod fiber kullanarak 15 kilometreye kadar genişletilmiş
fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında
çalışabilme
- TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
- FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
- Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
- Portlar:
1 1000M SC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
- Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber
- Network Media 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- LED Göstergeleri: PWR, LINK, RX
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam:
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) : 36
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 207,98 TL 207,98 TL
2+5 103,99 TL 207,98 TL
3+5 69,33 TL 207,98 TL
4+5 52,79 TL 211,14 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 207,98 TL 207,98 TL
2 110,63 TL 221,25 TL
3 74,54 TL 223,63 TL
4 56,52 TL 226,06 TL
5 46,74 TL 233,68 TL
6 38,51 TL 231,09 TL
7 33,38 TL 233,68 TL
8 29,54 TL 236,34 TL
9 26,56 TL 239,05 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 207,98 TL 207,98 TL
2 105,04 TL 210,08 TL
3 70,03 TL 210,08 TL
4 52,89 TL 211,57 TL
5 42,53 TL 212,66 TL
6 34,66 TL 207,98 TL
7 30,63 TL 214,41 TL
8 26,94 TL 215,52 TL
9 24,07 TL 216,64 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 207,98 TL 207,98 TL
2 107,20 TL 214,41 TL
3 69,33 TL 207,98 TL
4 54,73 TL 218,92 TL
5 42,88 TL 214,41 TL
6 37,27 TL 223,63 TL
7 32,29 TL 226,06 TL
8 28,57 TL 228,55 TL
9 23,82 TL 214,41 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 207,98 TL 207,98 TL
2 107,20 TL 214,41 TL
3 70,03 TL 210,08 TL
4 54,16 TL 216,64 TL
5 43,78 TL 218,92 TL
6 35,37 TL 212,22 TL
7 31,61 TL 221,25 TL
8 27,66 TL 221,25 TL
9 23,70 TL 213,31 TL
'TP-LINK Fiber Converter,Single-mode,Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü MC210CS' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner