TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/428677/big/arn_mc210cs_659.jpg

TP-LINK GIGABIT ETHERNET FIBER CONVERTER MC210CS

Adet
Eski Fiyatı :251,96 TL KDV Dahil
Fiyatı :198,18 TL KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı:192,24 TL KDV Dahil
Kazancınız : 53.78 TL
Alışveriş Listeme Ekle %21
Bu fiyata son 5 ürün!
Kampanya bittiğinde ürün fiyatı;
251,96 TL olacaktır.
kazanma fırsatı
Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu üründe 168 puan kazanacaksınız!
icon
Ürün Hakkında
Bu Ürün Ne Yapar?
- MC210CS, 1000BASE-LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam
tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür.
IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standartlarıyla
uyumlu MC210CS, SC-Tipi konnektör ve tekil fiber kablo ile birlikte
kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC210CS, tam kablolu hız iletim
oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de
veri alır ve iletir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için otomatik MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı.
MC210CS tekil mod fiber kullanarak 15 kilometreye kadar genişletilmiş
fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında
çalışabilme
- TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
- FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
- Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
- Portlar:
1 1000M SC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
- Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber
- Network Media 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- LED Göstergeleri: PWR, LINK, RX
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam:
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) : 36
EAN : 6935364030445
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 198,18 TL 198,18 TL
2+5 99,09 TL 198,18 TL
3+5 66,06 TL 198,18 TL
4+5 50,30 TL 201,20 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 198,18 TL 198,18 TL
2 105,42 TL 210,83 TL
3 71,03 TL 213,10 TL
4 53,85 TL 215,42 TL
5 44,54 TL 222,68 TL
6 36,70 TL 220,21 TL
7 31,81 TL 222,68 TL
8 28,15 TL 225,21 TL
9 25,31 TL 227,80 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 198,18 TL 198,18 TL
2 103,22 TL 206,44 TL
3 69,54 TL 208,62 TL
4 52,71 TL 210,83 TL
5 42,62 TL 213,10 TL
6 35,90 TL 215,42 TL
7 31,11 TL 217,79 TL
8 27,53 TL 220,21 TL
9 24,74 TL 222,68 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 198,18 TL 198,18 TL
2 102,16 TL 204,31 TL
3 66,06 TL 198,18 TL
4 52,15 TL 208,62 TL
5 40,86 TL 204,31 TL
6 35,52 TL 213,10 TL
7 30,77 TL 215,42 TL
8 27,22 TL 217,79 TL
9 22,70 TL 204,31 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 198,18 TL 198,18 TL
2 102,16 TL 204,31 TL
3 66,73 TL 200,19 TL
4 51,61 TL 206,44 TL
5 41,72 TL 208,62 TL
6 33,70 TL 202,23 TL
7 30,12 TL 210,83 TL
8 26,35 TL 210,83 TL
9 22,59 TL 203,27 TL
'TP-LINK GIGABIT ETHERNET FIBER CONVERTER MC210CS' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner