TÜM MAĞAZALAR
/ProductImages/429241/big/arn_tl-sm311ls_256.jpg

TP-LINK Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Interface,Up to 10km TL-SM311LS

icon
Ürün Hakkında
Bu Ürün Ne Yapar?
- TL-SM311 serisi Fiber Modül kartları bağlandıkları yönetilebilen/web-
smart switchlerimizin iletim mesafesini genişletmek üzere
tasarlanmıştır. Yerel ağınızı onlarca km ötelere ihtiyacınız
doğrultusunda genişletebilirsiniz
ÖZELLİKLER:
- Full-Duplex desteği
- Tak-ve-Çalıştır
- LED göstergeleri ile modülün çalışma durumu hakkında kolayca bilgi
alabilme
- Güç: Switchten dahili besleme
- Uyumlu Switchler: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-
SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-
SL1351 ve yeni nesil gigabit switchlerimiz
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
- Güç Kaynağı: 3.3V
- Kablo: Tekil-Mod Fiber
- Fiber Tipi: 9/125 um Tekil-Mod
- Max. Kablo Uzunluğu: 10km
- Veri Hızı: 1.25Gbps
- Port Tipi: LC
- Dalga Boyu: 1310nm
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0C~70C (32F~158F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~80C (-40F~176F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) : 36
EAN : 6935364030216
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 101,56 TL 101,56 TL
2+5 50,78 TL 101,56 TL
3+5 33,85 TL 101,56 TL
4+5 25,78 TL 103,11 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 101,56 TL 101,56 TL
2 54,02 TL 108,04 TL
3 36,40 TL 109,21 TL
4 27,60 TL 110,39 TL
5 22,82 TL 114,11 TL
6 18,81 TL 112,85 TL
7 16,30 TL 114,11 TL
8 14,43 TL 115,41 TL
9 12,97 TL 116,74 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 101,56 TL 101,56 TL
2 52,90 TL 105,79 TL
3 35,64 TL 106,91 TL
4 27,01 TL 108,04 TL
5 21,84 TL 109,21 TL
6 18,40 TL 110,39 TL
7 15,94 TL 111,61 TL
8 14,11 TL 112,85 TL
9 12,68 TL 114,11 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 101,56 TL 101,56 TL
2 52,35 TL 104,70 TL
3 33,85 TL 101,56 TL
4 26,73 TL 106,91 TL
5 20,94 TL 104,70 TL
6 18,20 TL 109,21 TL
7 15,77 TL 110,39 TL
8 13,95 TL 111,61 TL
9 11,63 TL 104,70 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 101,56 TL 101,56 TL
2 52,35 TL 104,70 TL
3 34,20 TL 102,59 TL
4 26,45 TL 105,79 TL
5 21,38 TL 106,91 TL
6 17,27 TL 103,63 TL
7 15,43 TL 108,04 TL
8 13,51 TL 108,04 TL
9 11,57 TL 104,17 TL
'TP-LINK Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Interface,Up to 10km TL-SM311LS' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
%3 Tek Çekim İndirimi
Tek Çekim Alışverişlerinizde %3 Extra indirim

banner banner banner