Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Beyaz Eşya ve Mutfak

Seçiminizi Daraltın
Ütü

En önemli ev araç gereçlerinden biri olan ütü pek çok kadın için bir işkenceye benziyor. Bu tabi ki ütünün kalitesi ve teknolojisinin yetersiz olmasından kaynaklı bir durum. Bu durum kadınların işlerini hem zorlaştırıyor hem de ütü işini bir eziyete döndürüyor.

ütü çeşitleri

Bu durumlara düşmenize imkan vermeyecek ütülerimiz ise siz değerli alıcılarını bekliyor. Son teknolojiyle üretilen, akıllı çip, sessiz buhar, güç tasarruf modu, 7.5 bara kadar basınç, değişken buhar ayarları ve 2400 W kadar bir güçle çalışan ütülerimiz bu ve bunlar gibi daha pek çok özelliğe sahip. Ayrıca 2 yıl garanti de tabi ki bulunuyor.

Kadınların çabalarını ve harcadıkları gücü yarı yarıya azaltacak olan bu ütü teknolojisiyle artık ütü yapmak bir zevke dönüşecek. Fırsatlar ve indirimlerden de faydalanabileceğiniz alışverişlerin tamamen güvenli ve faydalı olacağına emin olabilirsiniz.

ütü fiyatları

Sitemizden yapacağınız her alışverişte kazanacaksınız. Aldığınız her ürün sizin işinizi kolaylaştıracak yüksek teknoloji ve fırsat dolu ürünlerdir. Alacağınız ütü ve diğer aletler ise kullandıkça sizleri mutlu ve memnun etmek için üretilmiş ürünlerdir.

Ütü

banner banner banner