Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR
Gıda&Temizlik

Seçiminizi DaraltınMarkalar
GÜLENÇ HUSEYIN MERAL ÖZGÜN

Zeytinyağı

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle 10 yıldır internetten alışverişin güvenli ve sorunsuz alışverişin adresi olarak sunduğumuz tüm ihtiyaç ürünlerinde sizlerden de gelen talepler doğrultusunda kaliteli ve lezzetli zeytinyağı çeşitlerimizle sofralarınıza konuk oluyoruz.

Sağlıklı ve üretim alanında kalitesine güvenilir firmaların çeşitleri, şık sunumlu şişeleri ile soflarınıza konuk olurken mutfaklarınızda da fark yaratmaya devam ediyoruz.

Kazdağlarından gelen sağlığın ve lezzetin eşsiz üretimi ile %100 orjinal natürel sızma zeytinyağı ile tadına doyum olmayan yemeklerinize ve salatalarınıza tüm doğallıyla damaklarda unutulmayacak lezzetler bırakacaktır.

zeytinyağı fiyatları

Kahvaltı sofralarınıza yakışacak şık şişesi ve enfes lezzeti ile özellikle pazar kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak maraska şişe sızma zeytinyağı ile hem güne sağlıklı başlayacak hem de kahvaltılıklarınızda kullanarak damaklarınızdan uzun süre silinemeyecek güzel lezzetler katmış olacaksınız.

zeytinyağı çeşitleri

Ben yemeklerimde zeytinyağı haricinde başka yağ kullanmam diyenlerdenseniz; Edremit yöresinden teneke kutu veya cam şişelerde sızma ve riviera zeytinyağı çeşitlerimiz ile sizlere kaliteyi, lezzeti, sağlık ve doğallığı bir arada sunmaktayız. Sitemizde, sofralarınıza konuk olacak farklı marka ve üretim tiplerindeki çeşitlerimizi sizlerle buluşturmaktayız.

Zeytinyağı

banner banner banner