LONGLINE 1000BASE-SX SFP Transceiver Module for MMF 850nm LC Connector for Cisco GLC-SX-MM-LL (GLC-SX-MM-LL)

0,00
Fiyat : ₺116,29(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

GLC-SX-MM-LL
1000BASE-SX SFP Transceiver Module for MMF 8 0nm LC Connec or for Cisco
Ürün Kodu :
GLC-SX-MM-LL
Markalar :
CISCO
Garan i Süresi :
OMUR BOYU
GARANTI


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;">