Müşteri Hiz : 444 84 83 / 0850 611 01 01
Ara
Sepetim
TÜM MAĞAZALAR

Televizyon

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte 1900lü yılların başından beri gerek ülkemizde v gerekse dünyada yeni ürünler kullanılmaya başlanmıştır. Televizyon söz konusu ürünlerin içerisinde belki de en önemli icat olarak karşımızda durmaktadır. Siyah beyaz yayın yapan modellerinden günümüzde lcd ve plazma modellerine dönüşmüş ve devasa boyutlara ulaşmış olan tv modelleri artık her evin başköşesini süsleyen elektronik eşyalar arasında yer almaktadır.

Televizyon Modelleri

Günlük hayatımızda bu kadar yer eden televizyon modellerinin kalitesi de bizler için önem taşımaktadır. Binbir çeşit mağazası olarak müşterilerimize son model ve en kaliteli markaların tv ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Satış sitemizde her ihtiyaca hitap eden televizyon modelleri yer almaktadır. Yatak odaları için küçük boyutlu tv modellerinden en geniş salonları kaplayacak dev ekran tv modellerinin hepsini sitemizde bulabilirsiniz.

Televizyon Fiyatları

Sanal mağazamızdan yapacağınız televizyon alışverişlerinize kargo ve teslimat ücreti almayarak bütçenize destek olmaktayız. Bütçenize ve zevkinize uygun tv modellerini bulabileceğiniz internet sitemizde ayrıca ev sinema sistemi ve dvd player ürünleri de yer almaktadır.

Televizyon

banner banner banner