HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH
HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH
HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH
HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH
HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH

HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH (P20_PRO_SİYAH)

Fiyat : ₺4.700,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt
HUAWEI P20 PRO 128 GB AKILLI TELEFON SİYAH
  • 4.5G Uyumlu

HUAWEI P20 PRO AKILLI TELEFON

HUAWEI'nin P serisi her zaman akıllı telefon fotoğrafçılığının öncüsü olmuştur. Şimdi, HUAWEI P20 Pro, estetik vizyonun akıllı bir fotoğrafa ışık tutan gelişmiş bir kamera sistemi ile buluştuğu devrim niteliğindeki Leica Üçlü Kamera ile bir kez daha öncülük ediyor.

Işık Sanatı

Işığın kendi ışıma enerjisinden esinlenen HUAWEI P20 Pro'nun, yeni bir degrade renk kaplaması* mevcuttur. Efekt, akıllı telefonlar arasında benzersiz olan parlak bir renk ilerlemesidir. Her şekilde istisnai olarak tasarlandı.

* Degrade renk kaplaması Alacakaranlık ve Pembe Altına özeldir.

Aydınlatıcı Tasarım

Güçlendirilmiş kavisli 3D cam panellerden yapılmış gövde, zarafeti dayanıklılıkla buluşturuyor. Kıvrımları hassas bir şekilde üretilmiştir, bu sayede cihaz tek elle rahatça kullanılabilir.

Suya Dayanıklı

Maceraya dayanıklı olarak üretilen HUAWEI P20 Pro, toz ve su geçirmezlik için IP67 * olarak sınıflandırılmıştır. Yağmurlu bir günde fotoğraf çekmek artık daha kolay.

* HUAWEI P20 Pro, IEC 60529 standardına göre sıçrama, su ve toz direnci için IP67 olarak derecelendirilmiştir ve kontrollü laboratuar koşulları altında test edilmiştir. Sıçrama, su ve toz direnci kalıcı değildir ve normal kullanımda direnç zamanla azalabilir. Islak bir HUAWEI P20 Pro'yu şarj etmemeniz gerekmektedir. Garanti, sıvı hasarını kapsamaz.

Yeni HUAWEI FullView Display

Tüm yeni HUAWEI FullView Ekranı, 6.1 inç* OLED ekrana hayat veren yeni nesil ekran teknolojisinin gücüne tanıklık ediyor ve bugüne kadarki en iyi ekran için üstün bir renk gamı sunuyor. Sanal çubuk yerine akıllı navigasyonlu kenarsız parmak izi sensörü, ek bir bilgilendirme alanı sunuyor..

* Ekran boyutu yuvarlatılmış köşelerinin en ileri kenarından çapraz olarak ölçülür (izleme alanı fraksiyonel olarak daha azdır).

Leica Üçlü Kamera

Dünyanın ilk Leica Üçlü Kamerasına giriş. HUAWEI P20 Pro, yaratıcı mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorluyor. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde detaylı, zengin, atmosferik görüntüleri yakalamak için ışığın kinetiklerinden ve hassas mühendisliğinden esinlenilmiştir.

Daha Net Gör

HUAWEI P20 Pro, çektiğiniz her çekim için benzersiz keskinlik, renk doğruluğu, odak ve kontrast sağlayan şaşırtıcı 40 MP RGB kameraya sahiptir.

Aydınlanmış Fotoğrafçılık

Yetersiz aydınlatılmış koşullarda bile, IS0 102400* 'e kadar endüstri lideri ayarlanabilir hassasiyet ile HUAWEI P20 Pro, tüm çerçeveyi yapay olarak aydınlatmadan grenli görünmeyen canlı ve keskin görüntüler yakalayabilir.

* Sadece HOTA güncellemesi ile kullanılabilir.

5X Hybrid Zoom

Leica zoom objektif sistemi ile HUAWEI P20 Pro, 5X Hibrit Zoom elde edebilir. Bu, uzaktaki inanılmaz ayrıntıları yakalamak istediğinizde nesneyi yakınlaştırmanıza ve olağanüstü sonuçlar üretmenize olanak tanır.

 

5X Hybrid Zoom

Leica zoom objektif sistemi ile HUAWEI P20 Pro, 5X Hibrit Zoom elde edebilir. Bu, uzaktaki inanılmaz ayrıntıları yakalamak istediğinizde nesneyi yakınlaştırmanıza ve olağanüstü sonuçlar üretmenize olanak tanır.

4D Öngörülü Odak

4D Predictive Focus, hareketli bir nesneyi tam anlamıyla odaklayarak hızlı tempolu yaşamlarımızın zorluğunu karşılıyor. Sonuç, yavaşlamak zorunda kalmadan net, net eylem çekimleri ve bulanık fotoğraflardır.

Ultra Anlık Görüntü

Kilitli ekran durumunda bile, her spontan anı 0.3 s* gibi hızlı bir şekilde yakalamak için ses kısma düğmesine iki kez basın.

* Yakalama hızı, çevresel aydınlatma koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Yapay Zeka Görüntü Sabitleme

HUAWEI Yapay Zeka Görüntü Sabitleme, Gece Modu'nu kullanarak düşük ışıkta inanılmaz derecede net çekim yapmanıza olanak tanır. Tripod kullanmaya gerek kalmadan elinizle çekim yapabilirsiniz. Gece Modu, herhangi bir ortamda zahmetsizce net, hafif dengeli enstantane için yüksek kontrastlı sahneleri de dengeler.

 

960 fps Süper Ağır Çekim

960 fps Super Slow Motion video modu* ile saniyede 960 kareye kadar aşağı doğru yavaşlama yapın. Hayatın en değerli anlarını yakalamak ve eğlenmek için kullanın.

* 960 fps Super Slow Motion modunda kaydedilen 0.25s standart videonun yaklaşık 8s'sine eşittir.

Selfie'den Portreye

24 MP'lik ön kamera*, çektiğiniz her selfie çarpıcı görünecektir. Gündüz veya gece canlı, keskin, göz kamaştırıcı görüntüler sunar.

* 24.8 MP CMOS sensörlü

3D Portre Işığı

HUAWEI P20 Pro, yapay zeka odaklı 3D yüz modelleme teknolojisini kullanarak, yüz özelliklerinin kontürlerini takip ediyor ve en güzel selfieler için ayarlıyor. 3D Portrait Lighting ayrıca hızlı selfieleri çarpıcı portrelere dönüştürmek için bir dizi stüdyo kalitesinde aydınlatma efekti sunuyor.

* Ekrandaki fotoğraf ürün tarafından değil, gösterim amacıyla çekilmiştir.

Üstün Yapay Zeka

Üstün yapay zeka desteğiyle HUAWEI P20 Pro, gerçek zamanlı olarak 19 farklı kategoride* tanımlanabilir. Aydınlatma ve diğer ayarlar gibi profesyonel fotoğrafçılık becerileri daha sonra otomatik olarak yapay zeka tarafından ayarlanır, böylece fotoğrafınız olabildiğince iyi olur.

* Tanımlanabilir kategoriler şunlardır: kedi, yiyecek, grup, doğal renkler, yakın çekim, gece çekimi, metin, yeşillik, portre, köpek, havai fişek, mavi gökyüzü, çiçekler, sahne, belge, gün batımı, kar, şelale ve plaj.

Yeni Leica Rengi

Yerleşik yapay zekayı kullanarak, HUAWEI P20 Pro'nun fotoğraf sistemi çerçeveyi oluşturduğunuz sahneyi tanıyabilir ve fotoğrafınızı otomatik olarak dengeleyebilir.

 

Profesyonel Çerçeveleme

Fotoğraf çektiğinizde HUAWEI P20 Pro, kompozisyonunuzu geliştirmek için akıllı düzenleme önerileri sunacak ve ekstra çaba harcamadan görüntülerinizi profesyonel standartlara getirecektir.

Kirin 970

HUAWEI P20 Pro'nun AI ile çalışan fotoğraf sistemini güçlendirmek, üstün bir akıllı telefon deneyimi için bir dizi yeni premium ekstralar ve yaratıcı araçlar kullanan Kirin 970 setidir.

Arttırılmış Gerçeklik

HUAWEI P20 Pro, ARCore™ destekli bir cihaz olup, kullanıcıların emlak endüstrisi için bir oyun değiştiricisi olan Curate gibi artırılmış gerçeklik uygulamalarını deneyimlemelerini mümkün kılmaktadır.

HUAWEI Share 2.0

HUAWEI Share 2.0, HUAWEI telefonlar* ile PC'niz veya MAC'niz arasında dosya ve fotoğraf aktarımı yapmanızı sağlar. Kablo içermeyen, kilidi açılmış, süper hızlı paylaşımı kolaylaştırır**.

* HUAWEI Paylaşımı destekleyen modellere özel.

** Tüm cihazlar aynı Wi-Fi ağına bağlı olmalıdır.

HWA*

HUAWEI P20 Pro, ses sisteminde çığır açan Dolby Atmos® ses sistemine sahiptir. HUAWEI P20 Pro, Hi-res ses dosyalarını desteklemek için HWA ile harika bir Bluetooth ses kalitesi sunar, böylece gerçek HiFi ses kalitesini kablosuz olarak dinleyebilirsiniz**.

* Hi-res Kablosuz Ses.

** Bu işlev sadece Bluetooth ses cihazlarında HWA desteği ile kullanılabilir. Ayrı ayrı satılır.

Daha çok güç

HUAWEI P20 Pro, güçlü ve hızlı şarj eden ve gücünü daha uzun süre tutan çok güçlü bir bataryaya sahiptir. HUAWEI SuperCharge* ile güçlü 4000 mAh** pil maksimum rahatlık için hızda hızlı şarj edilebilir.

* HUAWEI SuperCharge kablo ve şarj cihazını kullanın.

** Tipik değer. HUAWEI laboratuar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Pil ömrü gerçek kullanım durumuna bağlıdır.