TENDA 6-Port 10/100M 4-Port PoE Switch TEF1106P-4-63W
TENDA 6-Port 10/100M 4-Port PoE Switch TEF1106P-4-63W (TEF1106P-4-63W)
Adet
Artır Azalt
TEF1106P-4-63W
6-Por 10/100M 4-Por PoE Swi ch
TEF1106P-4-63W, Tenda arafından asarlanan 2 uplink bağlan ı por una
sahip yöne ilmeyen bir PoE swi ch cihazıdır. IEEE 802.3a / af
s andar larıyla uyumlu olarak PoE des ekli cihazları akıllıca
anımlayabilir. Swi ch, ek bir bağlan ı nok ası için maksimum 63 W ve
30 W PoE güç çıkışı sağlar. Genişle me modu ve QoS işleviyle öne çıkan
TEF1106P-4-63W, küçük boyu lu video izleme gereksinimi olan KOBİ'ler,
süpermarke ler ve res oranlar için ideal bir seçimdir.
< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Por Sayısı (Ade ) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">6,0 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Yöne im < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Yöne ilemez < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">PoE (802.3af) Des eği < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">VAR < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Veri Transfer Hızı < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">10/100 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">36 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">6932849431698